Fotografia ślubna Rzeszów
Fotografia reklamowa
Wszelkie prawa zastrzeżone
© super-foto.pl 2015

O nas


Zegar już tyka? Do Waszego wielkiego dnia zostało niewiele czasu? A może dopiero zaczynacie myśleć o ułożeniu sobie życia? Sami pamiętamy, ile nadziei i radości, ale również stresów kosztuje organizacja wszelkich spraw związanych ze ślubem. Jeden z nich dotyczy tego, kto powinien upamiętnić te chwile na zdjęciach. Jeśli teraz jesteście w tej sytuacji, to chcielibyśmy zaproponować swoje usługi. Upamiętnianie najważniejszego dnia wżyciu to wielka odpowiedzialność. Trzeba umieć odnaleźć w obiektywie wrażliwość, wzruszenie, szczerą radość i ekspresję. Ważne są momenty, które za sprawą zdjęć stają się namacalnym dowodem miłości.

Naszym zadaniem jest zatrzymać te piękne chwile tak, by cieszyły przez długie lata. Daleko nam do wszędobylskich i denerwujących paparazzi, którzy muszą być w centrum uwagi. Staram się nie rzucać w oczy, a jednocześnie upamiętnić wszystko, co tego dnia ważne.

Fotografią zajmujemy się od wielu lat. To nasza pasja. Poza nią świata nie widzimy – chyba, że ten, który uwieczniamy. Uwielbiamy to.