Fotografia ślubna Rzeszów
Fotografia reklamowa
Wszelkie prawa zastrzeżone
© super-foto.pl 2015

Fotografia ślubna


Fotografia ślubna to pamiątka na całe życie. Dlatego musi być piękna – zamknąć w zdjęciu chwile piękne, wsruszające, radosne.

Fotograf zaczyna zdjęcia w dniu ślubu od przygotowań Państwa Młodych (wizyta z Panią Młodą u kosmetyczki i fryzjera) i jest do ich dyspozycji przez cały dzień uroczystości (błogosławieństwo, ślub, wesele), aż do oczepin, które zazwyczaj kończą się o 1:00. Jeśli Państwo Młodzi mają inny pomysł na wesele i rozplanowanie dnia pracy fotografa, wszystko bez problemu ustalimy. Plener wedle życzenia Państwa Młodych odbywa się w dniu ślubu bądź w innym dogodnym dla obu stron terminie.

W pakiecie fotografii Państwo Młodzi otrzymują:
– ekskluzywny album tradycyjny 30cm x 30cm z 97 fotografiami 15x21cm wklejanymi oddzielnie na każdej stronie, albo elegancką fotoksiążkę w skórzanej oprawie wielkości 30cm na 30cm (20 stron). Fotoksiążki są projektowane indywidualnie, po otrzymaniu akceptacji z Państwa strony wysyłane są do druku.

– eleganckie etui na płytę z indywidualnym nadrukiem ze wszystkimi fotografiami w oryginalnych rozmiarach (około 400 – 500szt.)
– dostęp do galerii internetowej.

Wszystkie zdjęcia przechodzą profesjonalną obróbkę cyfrową. Cena całości fotoreportażu wraz z plenerem w inny dzień to 2500zł. Jeżeli ślub i wesele realizowane są powyżej 15km od Rzeszowa, doliczany jest koszt paliwa w wysokości 1zł za km. W celu rezerwacji podpisujemy umowę, zaliczka wynosi 300zł.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Zanim jednak podejmiesz decyzję o wyborze właśnie nas, spotkajmy się i ustalmy wszelkie szczegóły. Jeśli będziesz zadowolony z tego, co zaproponujemy, zaczniemy współpracę.

Całość rezerwacji może odbyć się drogą internetową, proponujemy Państwu również spotkanie, na którym poznamy się i spokojnie omówimy detale związane z Państwa ślubem.